محل تبلیغات شما

اوزون درمانی برای چه کسانی مناسب است؟

باید به این نکته توجه داشت که اوزون درمانی در آرتروزهای خفیف تا متوسط موثر است. آرتروزهای شدید ممکن است تاثیر درمانی چندانی از اوزون نبینند و درمان انتخابی آن ها شاید جراحی تعویض مفصل باشد. البته باید این نکته را مد نظر داشت که خط اول درمان آرتروز، اصلاح سبک زندگی است، یعنی اگر اضافه وزن داشته باشیم یا بخواهیم کارهای سنگین فیزیکی انجام دهیم یا الگوی زندگی ما به هر شکلی مناسب نباشد، همگی این موارد باعث می شود که روند درمان مطلوب نباشد. بنابراین با هر روشی یا هر تزریقی نتیجه مطلوب را نخواهیم گرفت. بنابراین اگر ورزش های تقویتی عضلات اطراف مفاصل به درستی انجام نشود یا سبک زندگی اصلاح نشود نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد. بیمارانی که در مرحله خفیف تا متوسط آرتروز هستند و تحت این درمان قرار می گیرند نتایج نسبتاً خوب و دراز مدتی را می گیرند.

شکل درمان به این صورت است که بعد از معاینه و انجام رادیولوژی و تعیین اینکه بیمار، برای تزریق مناسب است(؟)، جلسات تزریق هفته ای یکبار به مدت 5 جلسه برای بیمار انجام می شود. تزریق بسیار آسان است و عوارضی ندارد. در واقع یکی از مزیت های گاز اوزون این است که عوارضی مانند عفونت یا سایر عوارض در آن مشاهده نشده است. تزریق به راحتی در مطب انجام می گیرد و بیمار بلافاصله پس از تزریق می تواند به خانه بازگردد، تنها اینکه بیمار پس از تزریق باید چند روزی از کارهای فیزیکی سنگین اجتناب کند. از دیگر مزیت های گاز اوزون این است که ظرف مدت چند روز پس از تزریق، علائم بهبود را نشان می دهد.

این درمان جز درمان های نوین هست و در اروپا بسیار متداول است. البته استفاده بسیار گسترده تر مانند تزریق داخل دیسک یا درمان های سیستمیک را نیز دارد اما در این ویدئو بیشتر بر روی تزریق گاز اوزون داخل مفصل برای درمان آرتروز متمرکز شده ایم.

لیزر درمانی دیسک کمر

درمان زخم پای دیابتی

اهمیت پا پزشکی چیست؟

درمان ,تزریق ,اوزون ,انجام ,های ,درمانی ,اوزون درمانی ,است که ,گاز اوزون ,پس از ,اوزون این

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چکاوک خرید خانه در استانبول کنکور 1400 تجربی ارز رمز Moving Home شرکت دارکوب ارائه دهنده انواع طراحی رستوران و طراحی ویلا فانوس وکتور modafehagh آموزش تخصصی شطرنج حرفه ای کرج لوازم خانگی افراکالا